kursy języka angielskiego na Malcie z najlepszą szkołą języka angielskiego dla dorosłych, rodzin i nastolatków


Dlaczego warto uczyć się z GSE?

 Ponieważ
jesteśmy świetni w tym co robimy!

* Nasi nauczyciele to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy nasi nauczyciele są native speakerami języka angielskiego.
* Zapewniamy indywidualne podejście na zajęciach oraz poza nimi, ponieważ jesteśmy niewielką szkołą.
* Prowadzimy zajęcia indywidualne One-to-One oraz zajęcia grupowe …
* … oraz  pracujemy wyłącznie w małych grupach.

*  Gateway School of English oferuje …
–  … wszystkie poziomy kursów ogólnego języka angielskiego, biznesowego i zawodowego,
–  zajęcia konwersacyjne w ramach intensywnego kursu języka angielskiego,
–  kursy przygotowujące do egzaminów certyfikujących z języka angielskiego jak: Cambridge ESOL, egzaminy IELTS i TOEFL® iBT,
–  kursy dla seniorów 50+
– kursy familijne – dla rodziców i dzieci
–  kursy językowe dla nauczycieli finansowane z programu unijnego ERASMUS plus , a także …
–  … Angielski Plus – program ukierunkowany na sport, kulturę, historię i wszystkie inne dziedziny jakie tylko mogą przyjść Ci do głowy!
–  oraz Program dla Juniorów – uczniów w wieku od 11 do 17 lat.

* Ośmiu na dziesięciu uczestników kursów, wybierających Gateway School of English  to uczniowie, a zarazem znajomi i przyjaciele uczniów korzystających z naszych usług i uczących się z nami wcześniej! Rekomendacja „ z ust do ust” – najlepszy i najbardziej wartościowy miernik jakości świadczonych przez nas usług!

… a gdzie jesteśmy zlokalizowani…?

 • Szkoła oraz zakwaterowanie w cichej i malowniczej dzielnicy …
  • … dodatkowo w spokojnej i swobodnej atmosferze.
  • zakwaterowanie w Akademiku GSE położonym tuż obok szkoły (tylko 3 minuty z pokoju do klasy) dostępnym dla osób pełnoletnich oraz dla rodziców podróżujących z dziećmi.
  • Wszystkie nasze rodziny goszczące – dla tych, którzy zdecydują się na tą opcję zakwaterowania – znamy osobiście; ich domy znajdują się w sąsiedztwie, w odległości od 5 do 10 minut spacerem od szkoły
  • Do bardzo popularnego i tętniącego życiem St. Julians, położonego w zatoce Spinola Bay (także najbliższej plaży i nadmorskiego kurortu) oraz Paceville to tylko 12 minut piechotą…ale dla tych którzy nie lubią spacerować ….
  • … przystanek autobusowy transportu publicznego również bardzo blisko. Ze szkoły do Spinola Bay w St. Julian’s, przez którą przejeżdżają wszystkie główne linie autobusowe, to tylko  3 minuty.

… zapewniamy Ci komfort!
• Proponujemy zamieszkanie w przyszkolnej rezydencji – akademik, którego jesteśmy właścicielami
• Akademik i szkoła stanowią jeden kompleks – świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią dłużej pospać – w ciągu 3 minut znajdziesz się na zajęciach!
• Kompleks GSE jest monitorowany prze 24 godziny, co jest równoznaczne z opieką i wsparciem dla kursantów przez cały ich pobyt

 • Rezydencja szkolna (akademik) jest przeznaczona wyłącznie dla studentów GSE.
  • Dla osób, które zdecydują się zamieszkać z rodziną goszczącą, dobieramy zakwaterowanie najbardziej dla nich komfortowe, wszystkie rodziny goszczące znamy osobiście.
 • Wszystkie nasze starannie dobrane rodziny goszczące mieszkają w bardzo przestrzennych domach o wysokim standardzie, w niewielkiej odległości od szkoły.
 • Jeśli chcesz, możesz zamieszkać w:
  * trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowym hotelu,
  * apartamencie z własnym wyżywieniem
  * wakacyjnym apartamencie lub willi dla rodzin

Wybierz dowolną opcję, dopasowaną do Twojego budżetu!

… mamy to, co niezbędne!
• Nasza szkoła i jej rezydencja (akademik) są zbudowane i wykończone według najwyższych standardów …
• … z myślą o funkcjonalności, bezpieczeństwie i komforcie naszych kursantów
• Wszystkie pomieszczenia są jasne, przestronne i przestrzenne, oraz…
• … nowocześnie wyposażone w niezbędne meble i akcesoria.
• Zarówno szkoła, jak i rezydencja są w pełni klimatyzowane.
• Szybki Internet / WiFi jest dostępny bezpłatnie.
• Możemy pochwalić się również dobrze zaopatrzoną biblioteką i …
• … nasze pomieszczenia do samokształcenia posiadają najnowocześniejszy sprzęt komputerowy z najnowszym oprogramowaniem.
• Wszystkie nasze sale lekcyjne są wyposażone w urządzenia audiowizualne i …
• … większość z nich jest również wyposażona w tablice interaktywne z wykorzystaniem najnowocześniejszych cyfrowych materiałów szkoleniowych.

… nasi studenci są z całego świata!
• “We are the world! We are the people ” To nie marzenie Gateway School of English. Z nami masz możliwość poznania i dzielenia się doświadczeniami ze studentami z całego świata!
• Świat jest tak blisko z GSE! Wszyscy kursanci mieszkają w tej samej okolicy (zarówno ci mieszkający w rezydencji, jak i u rodzin goszczących). Ułatwia to interakcję i komunikację z kursantami z innych krajów w czasie wolnym od zajęć.
• Naszym celem jest stworzenie odpowiedniej atmosfery niezbędnej do interakcji pomiędzy uczniami.

Mamy świetną mieszankę narodowości ze wszystkich stron świata:

Większość naszych studentów (60%) pochodzi z Europy Zachodniej, Środkowej i Wschodniej, głównie z Niemiec, Włoch, Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii, Polski, Czech, Węgier, Litwy, Bułgarii, Ukrainy, Rosji, Turcji i Azerbejdżanu.
• Mniejszy odsetek (20%) pochodzi z Ameryki Południowej, głównie z Brazylii, Kolumbii i Argentyny.
• Około 10% stanowią studenci z Azji, głównie z Japonii, Korei Południowej, Tajwanu i Chin, a także z Bliskiego Wschodu (5%), głównie z Arabii Saudyjskiej i Kuwejtu.
• Najmniejszy odsetek (5%) pochodzi z państw Afryki Północnej, takich jak Libia, Algieria i Maroko.

… jesteśmy tu dla Ciebie!
• Gwarantujemy pełną i skuteczną pomoc świadczoną przez naszych pracowników, przez cały Twój pobyt i w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu …
• … a nasi nauczyciele pomogą Ci w kwestiach edukacyjnych lub w jakichkolwiek innych, o jakie zapytasz
• Możesz skontaktować się z nami 24 godziny na dobę, korzystając z naszych numerów alarmowych
• Przedstawiciel szkoły odbiera kursantów z lotniska i towarzyszy im w procesie zakwaterowania. Zapewniamy transport z lotniska w dniu przyjazdu, jak również w dniu wyjazdu.
• Możesz cieszyć się typową maltańską gościnnością od wylądowania do dnia wyjazdu!
• Obiecujemy,  że Twoja nauka języka angielskiego na Malcie będzie niezapomnianym przeżyciem!

Dowiedz się, jak kursanci wypowiadają się na temat ich nauki języka angielskiego na Malcie z Gateway School of English podczas jednej z konwersacyjnych sesji w Spinola Bay, St. Julian’s, położonej kilka minut od szkoły.
Możesz również śledzić nasz blog oraz dowiedzieć się więcej na temat nauczania języka angielskiego na Wyspach Maltańskich.

Lokalizacja i wyposażenie
Gateway School of English GSE (Malta) znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy w pobliżu tętniącego życiem St Julians  (12-15 minut spacerem od St Julian’s – Spinola Bay). Szkoła jest dwupoziomowym budynkiem w bliźniaczej zabudowie, w którym znajduje się osiem jasnych i przestronnych sal lekcyjnych, a także pomieszczenia socjalne i kilka miejsc do wypoczynku, otoczonych dziedzińcem. Dla kursantów, którzy zdecydują się na zakwaterowanie jak najbliżej szkoły – szkolna rezydencja (akademik) została zaprojektowana tak, aby zapewnić jak najlepszy komfort podczas pobytu.

Świetna mieszanka narodowości
Gateway School of English uczy studentów z całego świata. Gwarantujemy, że podczas Twojego pobytu w szkole będzie zawsze minimum osiem różnych narodowości. Zapewniamy mix narodowości uczniów zarówno na zajęciach, jak i poza nimi, ponieważ wierzymy, że taka interakcja daje doskonałą możliwość praktykowania języka angielskiego na Malcie, przez co nauka języka jest dużo bardziej efektywna.

Kadra nauczycielska
Wszyscy nasi nauczyciele są native speakerami języka angielskiego.
Wiedza specjalistyczna: Gateway School of English nauczyciele są mistrzami języka, którego uczą. Naszym fundamentem są native speakerzy języka angielskiego. Wszyscy nasi nauczyciele mogą poszczycić się uznanymi międzynarodowymi kwalifikacjami w zakresie języka angielskiego, takimi jak CELTA & DELTA. Aktywnie zachęcamy naszych nauczycieli  do ich rozwoju pedagogicznego we wszystkich dziedzinach nauczania języka angielskiego. Szkoła regularnie organizuje i sponsoruje szkolenia i kursy doskonalące dla nauczycieli, aby rozwijać ich nauczanie języka angielskiego i nadążać za najnowszymi trendami Rady ELT (English Language Teaching).
Co więcej, większość naszych nauczycieli ma również dyplomy w innych dziedzinach, co również podnosi rangę naszej Szkoły.
Doświadczenie: Wszyscy nasi nauczyciele od wielu lat uczą języka angielskiego jako języka obcego na Malcie i na świecie. Ich zbiorowe, rozległe międzynarodowe doświadczenie zapewnia naszej szkole zrozumienie potrzeb i problemów kursantów uczących się języka obcego, dodatkowo w innym kraju.

Indywidualne podejście

Gwarantujemy, że zawsze zapewniamy profesjonalną obsługę od dnia przyjazdu do dnia wyjazdu, na zajęciach i poza nimi, czy  w miejscu zakwaterowania. W Gateway School of English GSE rozumiemy, że uczeń to nie tylko anonimowa „liczba”, ale osoba, której priorytetem jest niezapomniane doświadczenie, efektywna nauka języka angielskiego na Malcie  oraz osiągnięcie jak najlepszych efektów nauki języka w jak najkrótszym czasie. Dlatego zapewnienie indywidualnej podejścia do kursantów nie tylko poprawia efektywność nauki, ale także sprawia, że ​​ postępy językowe kursantów  są ściśle monitorowane, w celu zapewnienia osiągnięcia satysfakcji i  sukcesu językowego.

Gateway School of English GSE kursy angielskiego dla dorosłych, angielski ogólny, angielski biznesowy, programy rodzinne, konwersacyjny angielski, profesjonalny angielski

kursy angielskiego i szkoła języka angielskiego na Malcie GSE

Programy rodzinne i lekcje języka angielskiego dla dzieci i rodziców na Malcie GSE

Kursy angielskiego – 7 wskazówek jak wybrać szkołę języka angielskiego na Malcie.

Malta to idealne miejsce do nauki języka angielskiego nad Morzem Śródziemnym, dlatego damy Ci kilka wskazówek, jak wybrać najlepszą szkołę języka angielskiego.

Malta cieszy się rosnącą renomą jako doskonałe miejsce do nauki języka angielskiego, głównie dzięki temu, że angielski jest tutaj językiem urzędowym, a wyspy maltańskie były kolonią brytyjską przez prawie 200 lat, do momentu, kiedy Malta uzyskała niepodległość od Wielkiej Brytanii w 1964 roku….

Dlaczego warto uczyć się na Malcie?

Dlaczego warto wybrać Maltę do nauki języka angielskiego?

 • Malta obdarzona jest cudownym środowiskiem naturalnym i łagodnym klimatem śródziemnomorskim. Słońce w większości dni w roku, morska bryza, która daje rześki powiew nawet w najgorętsze letnie miesiące, to doskonałe warunki do nauki języka.
 • Bliskość morza (na Malcie do najbliższego miejsca gdzie można popływać nie ma więcej niż dwadzieścia minut), możliwości spacerów i joggingu wzdłuż promenady morskiej, dostępność najnowocześniejszych siłowni i basenów oraz możliwość uprawiania większości zajęć sportowych uprawianych na świecie, oznacza, że ​​uczący się języka angielskiego mogą się zrelaksować i zachować kondycję przez cały okres pobytu.
 • Malta jest również obdarzona ogromnym bogactwem paleontologicznym, archeologicznym, historycznym i artystycznym, od czasów prehistorycznych do czasów współczesnych. Twoje doświadczenie w nauce angielskiego na Malcie zostanie wzbogacone o poznanie przynajmniej niektórych z tych miejsc, z których wiele – nie tylko wpisanych do światowego dziedzictwa UNESCO – jest rozpoznawalnych ze względu na ich światowe znaczenie. Aby uzyskać więcej informacji – kliknij tutaj (add the link please)
 • Istnieją również inne możliwości rozrywki -możesz tańczyć, cieszyć się nowymi smakami kuchni śródziemnomorskiej lub po prostu spędzać wolny czas z nowymi przyjaciółmi, których na pewno tutaj znajdziesz – zwłaszcza w miejscach, gdzie zazwyczaj młodzi ludzie się spotykają. Nasza szkoła i rezydencja znajdują się w odległości zaledwie piętnastu minut od najpopularniejszej strefy rozrywkowej na Malcie – Paceville.
 • Ponadto Malta jest bezpieczna. Możesz swobodnie poruszać się o każdej porze dnia i nocy, bez konieczności oglądania się za siebie lub kurczowo trzymania torebki. Kiedy pozwala na to pogoda, a pozwala przez większą część roku dzięki łagodnemu klimatowi śródziemnomorskiemu, Maltańczycy oraz turyści rozkoszują się długim, wieczornym spacerem po romantycznych uliczkach naszych historycznych miast lub wzdłuż nadmorskich promenad.
 • Malta jest przyjazna, gościnna i komunikatywna. Maltańczycy to kosmopolici, którzy nauczyli się koegzystować z ludźmi z całego świata. Skolonizowani w historii przez wszystkie główne potęgi Europy i basenu Morza Śródziemnego, nauczyli się, że przetrwanie i postęp zależą od zrozumienia własnych zwyczajów i zwyczajów obcokrajowców, którzy są przede wszystkim postrzegani jako przyjaciele i goście. Malta to wyspa, jednakże Maltańczycy z pewnością nie są wyspiarscy. Ich własne doświadczenie jako emigrantów (znacznie więcej Maltańczyków osiedlona w USA, Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii niż na samej Malcie) oraz jako marynarze z pewnością wnieśli wielki wkład w ich wspólną edukację jako obywatele świata.
 • Rodzina jest bardzo ważnym elementem dla Maltańczyków. To także przyczynia się do docenienia wartości solidarności, troski o młodych i starszych, o miłość bliźniego. Te wartości rodzinne i traktowanie rodziny jako wspólnoty znajdują odzwierciedlenie w życzliwości rodzin goszczących i opiece, jaką okazują uczniom, którzy decydują się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej – zdecydowanie mogą doświadczyć tego ciepła.

Prawa LGBT: Malta zezwala na związki partnerskie – par homoseksualnych oraz na  małżeństwa homoseksualne -po przyjęciu ustawy o związkach partnerskich, wprowadzonej po raz pierwszy we wrześniu 2013 r. Udziela ona związkom partnerskim tej samej płci –  takich samych praw, obowiązków i zobowiązań jak małżeństwo oraz prawo do adopcji. W dniu 14 kwietnia 2014 r. Parlament wydał ostateczne zatwierdzenie prawodawstwa przy 37 głosach za, przy 30 głosach wstrzymujących się. Prezydent Marie Louise Coleiro Preca podpisała to ustawę 16 kwietnia 2014 r. Pierwszy związek małżeński został zawarty13 czerwca 2014 r. Więcej informacji na temat społeczności LGBT na Malcie: http://www.maltagayrights.org/

udaj się na Maltę, aby uczyć się angielskiego z najlepszą szkołą języka angielskiego Gateway School of English GSE Biznes i ogólny kurs angielskiego tanie ceny i dobra szkoła na Malcie

Kursy angielskiego online z GSE

Uczniom, którzy nie mogą przyjechać na Maltę lub pragną kontynuować naukę angielskiego po ukończeniu kursu stacjonarnego, GSE oferuje kursy językowe online. Dostępne są zarówno lekcje indywidualne, jak i w zróżnicowanych pod względem narodowości grupach, na wszystkich poziomach zaawansowania. W przypadku lekcji indywidualnych, możliwy jest wybór lektora, którego styl prowadzenia zajęć przypadł Państwu do gustu w czasie pobytu na Malcie. Zapraszamy również do dostosowania rozkładu lekcji indywidualnych do Państwa potrzeb. Z kolei spotkania grupowe odbywają się regularnie w ustalonych terminach.

Oferujemy kursy dla wszystkich grup wiekowych: dorosłych (ogólne, biznesowe i indywidualne), dzieci (4-10 lat) oraz młodzieży (11-17 lat), jak również kursy przygotowujące do egzaminów (np. IELTS – grupowe i indywidualne)

“Nauka online nie jest następnym przełomem; ten przełom dzieje się teraz” – Donna J. Abernathy

Kiedy warto skorzystać z kursów online w GSE?

Jeśli nie możesz udać się w podróż na Maltę lub brakuje Ci na to czasu, zarezerwuj nasz kurs online i ciesz się niezwykłą atmosferą, wysokim poziomem obsługi i wsparciem naszych lektorów.

Jeśli chcesz kontynuować naukę w GSE po powrocie z kursu językowego na Malcie.

Jeśli spodobał Ci się styl nauczania któregoś z naszych lektorów i chciałbyś kontynuować wspólną naukę.

Jeśli nie możesz opuścić domu ze względu na restrykcje lub przyczyny zdrowotne.

Co odróżnia nas od innych platform online oferujących kursy języka angielskiego?

GSE to licencjonowana szkoła języka angielskiego na Malcie, działająca pod nadzorem Rady Nauczania Języka Angielskiego (ELT Council) – organu Ministerstwa Edukacji. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, spełniających wymagania ELT Council i bezpośrednio współpracujących z nasza firma. Zapewniamy, że jakość nauczania online odpowiada oczekiwaniom stawianym przez uczestników naszych stacjonarnych kursów.

Kolejna zaleta naszych kursów jest certyfikat w wersji elektronicznej, wydawany przez nasza szkole z upoważnienia ELT Council i Ministerstwa Edukacji – europejskich instytucji edukacyjnych. Wysokie standardy nauczania oraz wartość certyfikatu zapewniają regulacje wprowadzone przez maltańskie instytucje.

Wybierając zajęcia online w naszej szkole miej na uwadze, że:

GSE to licencjonowana szkoła języków, dysponująca dużym doświadczeniem i działająca w oparciu o regulacje ELT Council – organu maltańskiego Ministerstwa Edukacji.

Zajęcia są prowadzone przez naszych lektorów, którzy zapewniają uczniom wysoka jakosc i profesjonalizm, poswiecajac swoja uwage indywidualnym potrzebom wszystkich uczestników i ucząc w przyjazny sposób.

Korzystamy z nauczania w czasie rzeczywistym, dzięki czemu uczniowie na bieżąco uczestniczą w lekcjach i komunikują się z lektorem. Uczniowie rozwijają wszystkie cztery umiejętności językowe (mówienie, słuchanie, czytanie ze zrozumieniem i pisanie), jak również poszerzają znajomość słownictwa, gramatyki i prawidłowej wymowy.

Jako licencjonowana i rozpoznawana za granica instytucja wydajemy elektroniczny certyfikat ukończenia kursu, który jest równoważny dokumentowi, jaki otrzymują uczestnicy zajęć w siedzibie naszej szkoły.

Wskazówki dotyczące dołączenia do elektronicznej klasy znajdują się pod linkiem: Step by Step guide on how to join the online platform click here: https://english-malta.com/wp-content/uploads/2020/02/6-simple-steps-to-join-the-GOOGLE-online-classroom-GSE-Malta.pdf

Jeśli chcesz zarezerwować kurs online, skorzystaj z formularza (KLIKNIJ TUTAJ) i wybierz kurs, wpisując “GSE Online” w komentarzu. Po wysłaniu formularza możesz również dokonać płatności online karta kredytowa, klikając na link poniżej (wpisz GSEONLINE 001 jako numer faktury)

Kursy angielskiego online dla dorosłych, dzieci, przygotowanie do egzaminu IELTS oraz biznesowy - Gateway School of English GSE

Informacje o ofertach dla szkół języka angielskiego na kursy dla dorosłych oraz zakwaterowanie i programy dla młodzieży na lato 2021 z angielską szkołą Gateway GSE.

Przeczytaj więcej o kursach angielskiego i programach dla młodzieży na Malcie z GSE

Przeczytaj więcej o kursach i programach z języka angielskiego dla dorosłych na Malcie w angielskiej szkole GSE