Lato 2021 kursy języka angielskiego dla dorosłych na Malcie


Lato 2021 kursy języka angielskiego dla dorosłych z zakwaterowaniem w GSE Residence w cenach zimowych.

Zimowe/niskosezonowe ceny w lipcu i sierpniu

W Gateway School of English GSE oferujemy stawki zimowe na WSZYSTKIE kursy dla dorosłych GSE i zakwaterowanie w GSE RESIDENCE latem 2021 r. (Lipiec i sierpień).

Oznacza to, że ceny sezonowe nie obowiązują w okresie letnim 2021, a wszystkie kursy i typy pokoi w rezydencji GSE będą oferowane w CENACH NISKOSEZONOWYCH.

Dotyczy to wszystkich rodzajów kursów, takich jak angielski ogólny, angielski biznesowy, prywatne lekcje indywidualne, kursy przygotowujące do egzaminów itp.

  • 8 tygodni +: Cena kursu ogólnego języka angielskiego 20 lekcji tygodniowo zaczyna się od 75 euro tygodniowo przez 8 tygodni lub więcej, 125 euro tygodniowo za 30 lekcji tygodniowo. Ceny te obowiązują od 1 tygodnia (pierwszy tydzień), o ile czas trwania nauki wynosi minimum 8 tygodni.
  • 1 do 7 tygodni: Ogólny kurs angielskiego kosztuje 155 euro tygodniowo i 220 euro tygodniowo za 30 lekcji tygodniowo, również w lipcu i sierpniu.

kursy języka angielskiego dla dorosłych na Malcie GSE Gateway School of English GSE

Angielski szkoły dla dorosłych na Malcie Kursy dla dorosłych w St. Julians i dobre ceny Gateway School GSE

Ceny REZYDENCJI GSE:

  • 8 tygodni +: Cena w pokoju trzyosobowym ze śniadaniem i nowoczesną kuchnią wynosi 130 euro tygodniowo, w pokoju dwuosobowym 150 euro tygodniowo, pokój jednoosobowy 280 euro tygodniowo. Ceny te obowiązują od 1 tygodnia (pierwszy tydzień), o ile długość pobytu wynosi minimum 8 tygodni.
  • 1 do 7 tygodni: Cena w pokoju trzyosobowym ze śniadaniem i nowoczesną kuchnią wynosi 151 euro tygodniowo, w pokoju dwuosobowym 171 euro tygodniowo, pokój jednoosobowy 300 euro tygodniowo.

WSZYSTKIE Sypialnie GSE są w pełni klimatyzowane (na monety w bardzo niskich cenach, 1 euro dałoby od 3 do 4 godzin klimatyzacji, można ją włączać i wyłączać w dowolnym momencie) i SPRZĄTANIE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI (nie tylko ze względu na obecna pandemie, ale także przez 19 lat prowadzimy akademik obok szkoły GSE). Wspólna kuchnia, łazienki i pokoje dzienne są również codziennie czyszczone i dezynfekowane.

Jak wiecie, rezydencja GSE znajduje się tuż obok szkoły (2 minuty od sypialni do klasy!), Śniadanie serwowane jest codziennie od poniedziałku do niedzieli i mamy duże otwarte przestrzenie wokół wolnostojącego budynku. Wszystkie sypialnie mają okna wychodzące na patio i / lub balkony z widokiem na ulicę. Nasza rezydencja mieści się w eleganckiej okolicy, zaledwie 12 minut spacerem od St. Julian’s, dzielnicy Spinola Bay – jednego z głównych obszarów turystycznych na Malcie.

Zakwaterowanie w angielskiej szkole na Malcie z angielską szkołą GSE tylko 2 minuty od sypialni do klasy GSE Gateway

Napisz do nas: [email protected]

Whatsapp: +35699229463