Studium v zahraničí a studium angličtiny na Maltě, Kurzy angličtiny pro dospělé (všeobecné, obchodní, konverzace, příprava na zkoušky, odborné), letní programy pro juniory a teenagery, rodinné programy a angličtina pro dospělé 50+


Ubytujeme vás na skvělém místě!

 • Škola a její vlastní přilehlé ubytovací prostory (školní rezidence) se nacházejí v malebné prvotřídní oblasti charakterizované klidnou a odpočinkovou atmosférou
 • GSE rezidence se nachází přímo vedle školy (pouze 3 minuty z postele do třídy) a je určena pro dospělé starší 18 let a rodiče cestující s dětmi
 • Všechny naše hostitelské rodiny – pro ty kteří se rozhodnou bydlet u nich – jsou v našem sousedství a většina je v docházkové vzdálenosti 5 – 10 minut od naší jazykové školy
 • Jsme jen kousek pěšky (12 minut) od živé a vyhledávané lokality Spinola Bay, kde je také nejbližší pláž, a populárních oblastí St Julian’s a Paceville, kam můžete vyrazit za zá
 • Jsme blízko autobusové zastavky a cesta hromadnou dopravou do Spinola Bay trvá jen 3 minuty. Odtud najdete také autobusové spojení do většiny míst na Maltě.

Postaráme se o vaše pohodlí 

 • Bude nám potěšením vás ubytovat ve školní rezidenci Gateway School of English.
  •Rezidence sousedí přímo se školou, od které ji dělí jen několik metrů. Takže pokud si rádi přispíte, můžete ráno vyskočit z postele rovnou do třídy! (3 minuty z ložnice do učebny)
  • Jazyková škola GSE je přístupná 24 hodin, což znamená, že během celého vašeho pobytu se o vás staráme s maximální pécí
  • Školní rezidence je vyhrazena pouze studentům GSE
 • Pokud si zvolíte ubytovaní v hostitelské rodině, budete ubytováni v pečlivě vybraných rodinách, které osobně známe.
  • Všechny naše hostitelské rodiny žijí v přilehlém sousedství, které je v docházkové vzdálenosti od školy
  • Dále vás můžeme ubytovat také v:
  – 3, 4 a 5 hvězdičkovém hotelu
  – samostatném bytě s vlastním stravováním
  – rekreačním apartmánu nebo vile pro rodiny s dětmi
  podle toho, co upřednostňujete, a co nejvíce vyhovuje vašemu rozpočtu!

… máme to, co je potřeba!

 • Naše jazyková škola a její rezidence jsou postaveny podle nejvyšších a nejpřísnějších standardů…
  … s ohledem na funkčnost, bezpečnost a pohodlí
  Všechny prostory jsou prosvětlené, vzdušné a prostorné a …
  … moderně vybavené kvalitním nábytkem a příslušenstvím
 • Škola i rezidence jsou plně klimatizovány
  Vysokorychlostní internet / WiFi je k dispozici zdarma
  • Můžeme se pochlubit dobře zásobenou knihovnou a …
  … naše zázemí pro samostudium angličtiny zahrnuje nejmodernější výpočetní techniku
  • Všechny naše učebny jsou vybaveny audiovizuálními zařízeními a …
  … ve většině z nich jsou instalovány také interaktivní tabule

… máme studenty z celého světa!

 • “We are the world! We are the people!” S námi máte příležitost stadium anglictiny seznámit se studenty z celého světa a podělit se s nimi o své dojmy a zážitky!
  • S Gateway School of English máte svět jako na dlani! Bydlite společně s ostatními studenty (jak v rezidenci, tak i v hostitelské rodině). To vám ve volném čase usnadní komunikaci s kolegy z různých zemí.
  • Jednou z našich priorit je vytvoření přátelské atmosféry mezi studenty během výuky angličtiny i mimo třidu.
  Mezi studenty máme skvělou směsici národností ze všech koutů světa:• Většina našich studentů (60%) pochází ze západní, střední a východní Evropy, a to z Německa, Itálie, Francie, Španělska, Rakouska, Švýcarska, Polska, České republiky, Maďarska, Litvy, Bulharska, Ukrajiny nebo Ruska.

  • Další část (30%) tvoří studenti z Jižní Ameriky – především z Brazílie, Kolumbie a Argentiny.

  • Zbytek studentů (10%) pochází z Asie – většinou z Japonska, Jižní Koreje, Tchaj-wanu a Číny.

Lokalita a vybavení

Gateway School of English (GSE) Malta se nachází v klidné vilové čtvrti a zároveň v docházkové vzdálenosti (12-15 minut) od vyhledávané turistické oblasti St Julian’s. Ve dvoupodlažní budově jazykové školy najdete kromě osmi světlých a prostorných učeben také velké vnitřní i venkovní prostory pro relaxaci a odpočinek. Naše rezidence sousedící se školou byla navržena tak, aby poskytovala pohodlný a moderní domov pro ty studenty GSE, kteří se rozhodnou ubytovat co nejblíže škole.

anglické kurzy pro dospělé studenty na Maltě skvělý cíl studovat angličtinu a relaxovat Gateway School of English GSE Malta kurzy obecné angličtiny malta a obchodní angličtina kurzy angličtiny lekce malta

Skvělý národnostní mix

V Gateway School of English studují lide z celého světa. Garantujeme, že vašimi spolužaky budou studenti nejméně osmi různých národností. Zajistíme tedy vhodnou kombinaci studentů jak ve třídě, tak i mimo ni. Věříme totiž, že studenti cestují na Maltu proto, aby procvičovali angličtinu mluvením a interakcí s lidmi z celého světa.

Gateway School of English studium angličtiny v maltě skvělý mix zahraničních studentů v naší třídě - kurzy v zahraničí Malta

Naši  učitelé

Všichni naši učitelé jsou angličtí rodilí mluvčí.

Odborné znalosti: Učitelé v GSE ovládaji angličtinu na profesionální úrovni. Základním kritériem kvality jsou rodilí mluvčí. Všichni naši učitelé se mohou pochlubit mezinárodně uznávanými certifikáty, jako jsou CELTA & DELTA. Aktivně podporujeme naše učitele, aby drželi krok s pedagogickým vývojem ve všech oblastech výuky anglického jazyka. Škola pravidelně organizuje a sponzoruje školení a vzdělávací kurzy pro učitele, diky kterým rozvíjejí sve schopnosti v oblasti výuky angličtiny a drží krok s nejnovějšími trendy v ELT (English Language Teaching).
Většina našich učitelů má navíc znalosti I v jiných oborech a zvyšují tak odbornou úroveň školy a našich jazykových kurzů.
Zkušenosti: Všichni naši učitelé na Maltě vyučují angličtinu už mnoho let. A jejich rozsáhlé mezinárodní zkušenosti jsou zárukou, že naše škola vyniká v pochopení potřeb a požadavků studentů, kteří studují cizí jazyk v zahraničí.

Gateway School GSE Malta Jazykové kurzy v zahraničí - kompletně zajistíme jazykový pobyt v zahraničí

Individuální přístup

Zaručujeme vám, že vám vždy poskytneme individuální přístup, a to od příjezdu po odjezd, ve škole i mimo ni. V jazykové škole Gateway School of English (GSE) vnimáme studenta nejen jako člena třídy, ale jako osobnost, jejíž prioritou je výrazně se zlepšit v angličtině v co nejkratším čase. Individuální přístup ke všem studentům zvyšuje jejich celkovou spokojenost a také umožňuje pečlivé monitorování jejich pokroku v angličtině, které zajišťuje jejich maximální spokojenost a úspěch.

GSE Malta studovat angličtinu v maltě na nejlepší anglické škole ve st Julianů s nejlepšími sníženými cenami

Proč studovat angličtinu na Maltě?

Malta je známá příjemným prostředím a mírným středomořským klimatem. Během roku je velký počet slunečných a teplých dnů. Díky mořskému větru, který i v nejžhavějších letních měsících osvěží, je počasí příznivé pro studium. A tak jde o příznivou lokalitu i pro jazykové kurzy v zahraničí.

 • Ocenite například blízkost moře (nikde na Maltě není místo, které je vzdálené více než dvacet minut od pláže), možnost procházky a joggingu po malebných trasách, dostupnost nejmodernějších fitness center a bazénů. Tyto možnosti sportovních aktivit zaručují, že studenti mohou relaxovat a udržovat se v kondici po celý svůj pobyt.
 • Malta je také obdařena obrovským archeologickým, historickým a uměleckým bohatstvím, a to od pravěku až po současnost. Váš studijní pobyt na Maltě tak můžete obohatit o návštěvu některých z těchto památek. Mnohé z nich jsou na seznamu světového dědictví UNESCO a jde tak o památky výjimečného celosvětového významu. Pro více informací klikněte zde
 • Malta ale nabízí i řadu možností lehčí zábavy. Můžete jit tančit, dobře se najíst, nebo jen tak vyrázit s mnoha novými kamarády, které na svém jazykovém kurzu v zahraničí potkáte, na různá místa, kde se lidé setkávají, aby se pobavili. Naše škola a její rezidence jsou nacházejí jen patnáct minut od nejvyhledávanější oblasti pro zábavu na Maltě.
 • Malta je navíc klidná a bezpečná. Když to počasí dovolí (a to je díky mírnému středomořskému klimatu po většinu roku) Malťané i zahraniční turisté se rádi procházejí romantickými uličkami našich historických měst a užívají si dlouhé večerní procházky po pobřežních promenádách.
 • Malta je přátelská a lidé pohostinní a komunikativní. Zdejší kosmopolitní společnost se naučila zit po boku s lidmi z celého světa. Kolonizace několka mocnostmi už v minulosti místní naučila, že přežití a pokrok závisí na pochopení způsobu života a zvyků cizinců, kteří jsou tu vnímáni především jako přátelé a hosté. Malta je ostrov, ale Malťané určitě nejsou úzkoprsí. Jejich vlastní zkušenosti se životem v zahraničí (zejména v USA, Kanadě, Austrálii a Británii) a námořnictví významně přispěli k tomu, že Malťané se právem považují za světoobčany.
 • Rodina má pro Malťany stále velkou hodnotou. To také přispívá k posilování vzájemné solidarity, úcty ke staršim a vstřícny vztah k sousedům. Tyto hodnoty se odrážejí v přátelském charakteru hostitelských rodin a v péči, kterou věnují studentům ubytovaným v hostitelské rodině.

Práva LGBT: Malta povoluje registrované partnerství párů stejného pohlaví od přijetí zákona o občanských sdruženích. Ten garantuje stejná práva a povinnosti, která platí pro heterosexualní manželství, včetně práva na adopci dítěte. Parlament zákon schválil 14. dubna 2014, o dva dny později ho podepsala prezidentka Marie Louise Coleiro Preca. První registrované partnerství bylo uzavřeno v  červnu tehož roku. Další informace o komunitě LGBT na Maltě: http://www.maltagayrights.org/

Zkušenosti českeho studenta se studiem a jazykovými kurzy na Maltě:  https://english-malta.com/blog/jazykove-kurzy-v-zahranici-anglicka-skola-gse/

rodinné anglické kurzy malta anglická škola Gateway

GSE Malta studovat anglicky v maltě st Julians v klidném a uvolněném prostředí - skvělá anglická škola

Gateway School of English Jazykové kurzy a pobyty na Maltě - Jazykové kurzy angličtiny na Maltě

GSE Gateway ubytování anglická škola kurzy Angličtina Malta