Malta GSE dil okulunda konaklama yurtdışı eğitim


Gateway School of English, öğrenciler için birden fazla konaklama seçenekleri sunmaktadır:

En popüler seçim, okulun hemen yanında bulunan (yatak odasından sınıfa sadece 3 dakika!) Ve yarım pansiyon olarak (kahvaltı ve öğle yemeği) mevcut olan ĞSE yurdudur. Okuldaki tüm yatak odaları tamamen klimalı (ısıtma / soğutma) ve tüm yatak odalarında ve ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimine sahiptir. Bu öğrenci konaklaması, yetişkinler (18 yaş üstü) ve çocuklarıyla birlikte seyahat eden ve mümkün olduğu kadar yakın bir yerde kalmak isteyen aileler için uygundur. Tek kişilik odalar, iki kişilik odalar, üç kişilik odalar ve dört kişilik odalar sunuyoruz. Uluslararası bir ortamda kalmak, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle etkileşimde bulunmak ve okula olabildiğince yakın bir yerde kalmak istiyorsanız, bu tür konaklamalar sizin için en iyisidir.

Gateway School of English olarak apart ve yurt konaklama seçeneklerinin yanı sıra aile yanında konaklama seçeneğini de sunuyoruz. Ev sahibi ailelerimiz okula yakın bir yürüyüş mesafesinde yer almakta olup, yürüyerek sadece 5 ile 10 dakika uzaklıktadır. Okulun konumu, Malta’daki ev sahibi aileler için en iyi yerlerden biridir ve ev sahibi ailelerin çoğunun geniş ve ferah evleri vardır. Yerel bir aile ile kalmak ve Malta kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bu sizin için mükemmel bir konaklama seçeneğidir.

Gateway School of English olarak Self Catering apart seçeneği sunuyoruz. St Julian’da hem mutfaklı daireler hem de lüks tatil daireleri seçenekleri sunuyoruz.

Alternatif olarak, otel konaklama imkanı da okula yürüme mesafesinde ya da kısa bir otobüs yolculuğu mesafesinde mevcuttur ve St Julian’s & Sliema’da üç, dört ve beş yıldızlı bir konaklama seçeneği sunuyoruz.

Gateway School of English GSE Yurdu öğrenci konaklama – okulun hemen yanında Maltaya özgü dekore edilmiş mükemmel bir ev!

Gateway School of English sayesinde, GSE`ye yakın yaşamak isteyen öğrenciler, mükemmel hizmet, okula erişim hızı (30 metreden az ve yatak odasından sınıfa sadece 3 dakika!) ve çalışma yerinize ve gideceğiniz yerden seyahat araçlarını planlamanıza gerek olmadan rahatlama garantisi veriyoruz.

Eğer isterseniz:

  • tamamen klimalı yatak odaları (kış aylarında ısıtma ve yaz aylarında soğutma)
  • Okula / sınıfa yakın yaşam lüksü (3 dakikalık yürüme mesafesinde!)
  • Her yerde ücretsiz Wi-Fi erişimi
  • En merkezi turistik bölgelere birkaç dakika uzaklıkta bulunan temiz ve huzurlu bir alan.
  • Açık büfe kahvaltı  (her gün taze hazırlanmış)
  • Uluslararası bir ortamda yaşamak ve dünyanın her yerinden insanlarla etkileşim (En etkili İngilizce pratiği!)

Yurdun Konumu

Okul ve yurt, adanın en popüler turistik beldesine, en yakın plaja ve eğlence / alışveriş merkezine (kafeler, barlar ve restoranların olduğu bölge) yürüme mesafesinde bulunmaktadır: St Julian’s şehrinde bulunan Spinola Köyü, yürüyerek sadece 12 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Ayrıca, Malta’nın başkenti Valletta, yurttan ve okuldan otobüsle yarım saatten daha kısa bir mesafededir. Toplu taşımaya kolay erişim, ‘Baltıku’ otobüs durağı (120 numaralı otobüs) ile okul ve yurda yürüyerek sadece 2 dakika uzaklıktadır. Ayrıca Valletta’ya direkt otobüs (22 numaralı hat) ve otobüs durağı ‘Anard’ okul ve konaklama birimine yürüyerek sadece 5 dakika uzaklıktadır.

Hem okul hem de yurt, güzel evleri ve sessiz çevresiyle ünlü St Julian’s’in lüks bir villa bölgesinde yer almaktadır. Çevresindeki ortam, öğrencilerimizin gürültü ve dikkat dağınıklığı olmadan çalışmaları rahatça odaklanabilmeleri için doğru ortamı sağlarken, St Julian’ın (bir kaç dakika yürüyerek) şehir merkezindeki kozmopolit koşuşturmacasına kolayca ulaşabileceği bir yerdedir.

Okul konutunun adresi: Gateway School of English, no.1, Boşfru Caddesi, San Gwann (St Julian’s). SGN1953, Malta

GSE Malta dil okulu okulun bitisigindeki yurdumuzun onunde ogrenci grubumuzun toplu fotografi

GSE Malta dil okulu Yurdun banyosu 1

GSE Malta dil okulu yurt konaklamasi iki kisilik odalar

GSE Malta dil okulu yurt konaklamasi uc kisilik odalar

Aile yani konaklama

“Aile yanında kalma seçeneğini” tercih eden öğrenciler için, okula 5-15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan özenle seçilmiş birçok ev sahibi ailemiz bulunmaktadır. Bu da yine aynı mahallede olacağınız anlamına gelmektedir. Aile yani konaklamak istiyorsanız, öğrencilerin yerel kültürle aktif bir şekilde etkileşimde bulunmalarını ve daha fazla ailevi bir yaşam tarzını benimsemelerini sağlarken, aynı zamanda yerel ailelerle ingilizce etkileşim sağlayarak pratik yapma şansını artırmaktadır.

Öğrencilerimizi yıllardır barındıran tüm aileleri kişisel olarak tanıyoruz ve buna dayanarak öğrencilerin yaşamaktan her zaman mutlu oldukları güvenilir insanlar olduklarını güvenle söyleyebiliriz. Öğrencileri kendi tercihleri doğrultusunda en uygun aile ile kolayca eşleştirebiliriz. Ayrıca söz verilen bina ve hizmet standartlarının korunmasını sağlamak için düzenli denetimler gerçekleştiriyoruz. Tüm ev sahibi aileler Malta Turizm Otoritesi tarafından tamamen lisanslıdır.

GSE Malta dil okulu Ingilizce Kursu Aile Yani Konaklama 1

 

GSE Malta dil okulu Aile Yani Konaklama 2

 

GSE Malta dil okulu Ingilizce Kursu Aile Yani Konaklama 4

Otel Seçeneği

Farklı bütçelere uygun St. Julian’s & Sliema’da üç, dört ve beş yıldızlı bir konaklama seçeneği sunulmaktadır. Sahip olduğumuz uzmanlık ve yerel bilgileri kullanarak, belirli konaklama gereksinimleriniz karşılanmaktadır.

Ayrıca otellere havalimanı transferleri de sağlanmaktadır.. Malta’ya seyahat edecek aylara göre değişiklik gösteren otel konaklama fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin: ı[email protected]

 

GSE Malta Ingilizce Kursu dil okulu Preluna Oteli dis gorunumu

 

GSE Malta Ingilizce Kursu dil okulu Preluna Oteli lobisi

 

GSE Malta Ingilizce Kursu dil okulu Preluna Oteli deniz manzarali odalari

Apart Seçeneği

Gateway School of English, farklı bütçelere uygun St Julian’s, San Gwann & Sliema bölgesinde mutfaklı ve lüks daireler sunmaktadır. Dairelerin çoğunluğu okula 5 ila 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Fiyat, Malta’ya seyahat etmek istediğiniz aya göre değişmektedir ve İngilizce kursumuza rezervasyon yaptırmadan önce dairelerin olanakları ve fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, personellerimiz  size daha fazla yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Lütfen ortak mutfaklı bir dairede konaklama için haftalık fiyatlara bakınız. Fiyatlar kişi başı haftalık olup, su ve elektrik dahildir.

Yüksek Sezon 15 Haziran 2018’den 2 Eylül 2018’e kadar devam etmektedir.

Bireysel öğrenci ya da bir grup öğrenci için bireysel amaçlı bir apartman dairesi fiyatları istek üzerine temin edilir.

Uzun süreli konaklama kursları ile ilgili 2018 teklifimiz, bu uygun konaklama fiyatlarıyla birlikte 8 hafta veya 24 hafta + için rezervasyon yapan öğrenciler için ideal bir çözümdür.

Daha fazla bilgi için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

GSE Malta Dil Okulu Ingilizce Kursu Apart dairesi oturma odasi

 

GSE Malta Ingilizce kursu dil okulu apart dairesi mutfagi

 

GSE Malta Dil Okulu Ingilizce Kursu apart dairesi yatak odasi

 

Sunduğumuz İngilizce kursları için tıklayınız