Ingilizce Kurslari


Kurslar hakkında

Okulumuzda yeni başlayanlardan orta ve ileri seviyeye kadar (tüm 6 seviye) farklı başarı seviyelerinde çok çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. Bir grupta ya da bireysel olarak bire bir olarak öğrenmeyi seçebilirsiniz.

Gateway School of English GSE ‘de öğretmenlerimiz, Malta’daki zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için öğrenmeyi mümkün olduğunca ilginç ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyor. İster bir grup ister bire bir kurs alıyor olun, tüm öğretmenlerimiz sınıftaki her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına odaklanır. Öğrencilerin İngilizce pratik yapabildikleri ve başkalarıyla tartışabilecekleri iletişimsel aktivitelere güçlü bir vurgu vardır. Öncelikli olarak, özellikle güçlü bir kelime hazinesi ve telaffuz üzerine odaklanan dil sistemlerine de önem verilmektedir. Dilbilgisi gerçekçi bağlamlarda tanıtılır ve öğrencilere yeni dili algılamaları için fırsat verilir.

Okulumuzda dil eğitimi alan  genç ve yetişkinlerin uygun dilşel bağlamlarda daha iyi sonuçlar elde ettiğine inanıyoruz ve bu yüzden yaklaşımımız sosyal ve eğitsel kombinasyonun etkileşim kalıplarına dayanıyor. Bağlılığımız, İngilizce’nin en iyi şekilde kullanılması için en iyi eğitimi vermek ve böylece özgüveninizi güçlendirmek için değerli fırsatlar sunmaktır.

Tüm öğretmenlerimiz,İngilizce kurslarını geliştirmeye tamamen adamış profesyonel eğitimli personellerdir. Yaklaşımımız, metinden görev ve diğer anlamlı alıştırmalara doğal olarak hareket eden bir dil metodolojisine dayanmaktadır.Personellerimiz  güler yüzlü ve rahattır ve kullanılan yöntemler, tam bir öğretmen-öğrenci işbirliğini sağlayacaktır.

Yetişkin Kursları:

 • Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce
 • İş ingilizcesi
 • Sınav Hazırlığı (IELTS, Cambridge FCE / CAE, TOEFL)
 • Profesyonel İngilizce ESP
 • Öğretmen eğitimi
 • Bildungsurlaub (sadece Alman başvuru sahipleri için)
 • 50+
 • İngilizce artı iş yerleştirme ve staj
 • İngilizce ve spor, şu sporları, dalış gibi İngilizce ve daha fazla kurs.

Aile Kursları ve Genç Öğrenci Öğrenimi (4 yıldan 12 yıla kadar)

 • Ebeveyn ve Çocuk Aile Programı + Genç Öğrenci Programı (4 yıldan 12 yıla kadar)
 • Gençler / Gençler için Kurslar Malta Junior Programı  (12 ila 17 yıl) Yaz ve Kış

GENEL İNGİLİZCE

1.Genel İngilizce grubu Haftada 20 ders (haftada 15 saat)

Genel İngilizce Kursu tüm yıl boyunca 6 seviyede mevcuttur: Başlangıç, İlköğretim, Orta Seviye, Orta, Üst Orta ve İleri. Öğrenciler yerleştirme testinin sonuçlarına göre uygun seviyeye yerleştirilecek ve ilerlemelerine göre daha yüksek seviyelere geçebileceklerdir. Yerleştirme sınavı ilk gün okulda yapılır ve tamamlanması bir saat sürmektedir.

Operasyon süresi: Tüm yıl boyunca

Seviye: Başlangıçtan Gelişmişe

1 Ders Süresi: 45 Dakika

Haftalık dersler: 20 ders / 15 saat

Sınıfta ortalama öğrenci sayısı: Kış (Ocak – Mayıs ve Eylül – Aralık) 8 öğrenci

Sınıfta ortalama öğrenci sayısı: Yaz (Haziran, Temmuz ve Ağustos) 10 öğrenci

Tüm yıl boyunca sınıftaki en fazla öğrenci sayısı: 12 öğrenci

 

Beginner

Bu, ilk defa İngilizce öğrenmeye başlayan öğrenciler için bir giriş dersidir. Bir üst seviyeye geçmek için eksiksiz bir yeni başlayanı bile hazırlamayı amaçlayan kapsamlı bir dil tabanı sağlar. Ders, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini kapsayacaktır.

Pre-Intermediate

Bu ders, öğrencilerin çalışmalarında devam etmekte zorlanacakları İngilizce Dil iletişiminde ön yeterlik seviyesine ulaşılması için hayati bir adımdır. Öğrencilerin birbirleriyle İngilizce iletişim kurmalarını ve İngilizce konuşulan bir ortamda kendilerini evde hissetmelerini sağlamak için tasarlanmıştır.

Intermediate

Bu kurs, öğrencilerin İngilizce kullanımını geliştirmelerine ve geçmişte öğrendikleri dilin bu yönlerini entegre etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ders materyali güncel ve güncel konulara dayanmakta, öğrencilere kendi kişisel katkılarını yaratmak ve özgüven oluşturmak için gerekli uygulamaları vermektedir. Temel olarak, bu ders, mevcut İngilizce seviyelerini yenilemeyi ve pekiştirmeyi ve aynı zamanda bir sonraki daha yüksek seviyedeki İngilizceyi daha geniş kullanımla eşleştirmek için yeni beceriler getirmeyi amaçlamaktadır.

Upper-Intermediate

Bu dersin amacı öğrencilere günlük kullanımda akıcılık ve İngilizce pratiklerini geliştirmelerine yardımcı olan anlamlı bir materyal sağlamaktır. Bu düzeyde, öğrenciler, geniş okuma, kelime oluşumları ve çeşitli cümle kalıpları gibi daha derinlemesine bir dille görev yapmaya yetecek kadar iddialıdırlar. Her durumda, dil öğeleri gerçek hayatla ilgili durumlarla ilgili olacak, bu nedenle İngilizce’yi kullanmaya zaten yetkin olan öğrencilerimiz, tartışmalara, rol oynamaya ve deneme / rapor yazmaya katılarak iletişimsel bakış açısını genişleteceklerdir.

Advanced

Bu ders, öğrencilerin tüm potansiyellerini elde etmelerine yardımcı olacak şekilde, her gün iletişim aracı olarak deyimsel İngilizce kullanımındaki yeteneklerini geliştirecek şekilde yapılandırılmıştır. Dinlediğini anlamada ve yazma pratiğinde eğitim yoğunlaştırılacak ve dil odağı, dilbilgisi puanlarının yanı sıra analizi de araştıracaktır. Bu dersteki metodoloji, öğrencilerin gerçek dünyadaki becerilerini kelime bilgisi, deyimler, gündelik konuşma ve akademik tartışma becerilerini geliştirecek şekilde sürdürmeleri için zevkli bir şekilde yapılacaktır. İleri düzeyde vurgu, sözel ve yazılı dilde bir görüş ifade etmek için ayrıntılı kelime yani sıra deyimsel İngilizce ve ifadeler kullanımı üzerinde olacaktır.

 

2.Yoğun Genel İngilizce grubu Haftada 30 ders (haftada 22,5 saat)

Bu, Genel İngilizce (yukarıdaki gibi) ve Konuşma İngilizcesi’nin bir kombinasyonudur (aşağıdaki ders ayrıntılarına bakınız). Bu ders, nispeten kısa bir sürede İngilizce’de daha fazla yetkinlik geliştirmek için daha fazla zaman ayırmak isteyen öğrenciler ve Genel İngilizce kursu sonrasında konuşulan dili pratik zamanlarını en üst seviyeye çıkarmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler, yerleştirme sınavlarının sonuçlarına göre Genel İngilizce grubunun uygun seviyesine yerleştirilecektir. Küçük grup (sınıf başına sadece 6 öğrenci) Konuşmalı İngilizce dersleri özellikle konuşma, dinleme ve telaffuz üzerine yoğunlaşır ve genellikle tartışmalar, tartışmalar, diğer öğrencilerle birlikte çalışma ve sunumları içerir. İşlevsel odak görüş ve tercihleri, katılmıyorum ve müzakere becerilerini ifade etmektir.

Operasyon süresi: Tüm yıl boyunca

Seviye: Başlangıçtan Gelişmişe

1 Ders Süresi: 45 Dakika

Haftalık dersler: 30 ders / 22.5 saat (haftada 20 ders / haftada 15 saat Genel İngilizce + 10 ders / haftada 7.5 saat İngilizce konuşma dersleri)

Genel İngilizce için sınıftaki ortalama öğrenci sayısı: Kış (Ocak – Mayıs ve Eylül – Aralık) 8 öğrenci

Genel İngilizce dersinde ortalama öğrenci sayısı: Yaz (Haziran, Temmuz ve Ağustos) 12 öğrenci

Tüm yıl boyunca İngilizce konuşma sınıfındaki maksimum öğrenciler: 6 öğrenci

3.Konuşma Sınıfları

Öğrenciler, daha iyi akıcılık seviyelerine ulaşmada konuşma pratiğinin öneminin giderek daha fazla farkına varmaktadırlar. Dilbilgisi okumak, sözlü dilde kullanmak için yeterli fırsat göstermeden anlamsızdır. Konuşma dil ediniminin merkezi bir yönüdür ve bu dersin etkinlikleri, anlaşılır bir dili teşvik etmenin yanı sıra, dinlediğini anlama yeteneğini de teşvik eder. Konuşmacı programımız, konu alanlarına yönelik zengin ve çeşitli tartışmalar yoluyla öğrencinin güvenini ve aktif hafızasını arttırmayı amaçlamaktadır. Bu dersler özellikle konuşma üzerine yoğunlaşmaktadır. Dersler genellikle tartışma, tartışma, ikili çalışma (diğer öğrencilerle birlikte) ve sunumları içerir. İşlevsel odak görüş ve tercihleri,müzakere becerilerini ifade etmektir.

Not: Bu program diğer derslerden herhangi birine ek olarak alınmalıdır.

Operasyon süresi: Tüm yıl boyunca

Seviye: Başlangıçtan Gelişmişe

1 Ders Süresi: 45 Dakika

Haftalık dersler: 10 ders / 7,5 saat

Tüm yıl boyunca sınıftaki maksimum öğrenciler: 6 öğrenci

4.Genel İngilizce 20 ders grubu + haftada 10 veya 20 ders özel ders (bire bir) (15 saat Genel İngilizce + 7.5 saat veya 15 saat bire bir)

Bu grup Genel İngilizce haftada 20 ders ve haftada bire bir Özel Ders 10 veya 20 ders bir arada kursu içermektedir.Sabahları grup kurşuna ve öğleden sonra özel derse katılma olanağına sahip olacağınız bu kursta öğleden sonra özel derslerde, öğretmenle birlikte, takviye ve revizyon gerektiren dil becerilerini ve sistemlerini tanımlayacaksınız.

Diğer tüm derslerde olduğu gibi vurgu, İngilizcenin pratik kullanımı üzerinedir ve dil görevleri, İngilizcenin güven ve doğrulukla kullanılacağı iş veya meslek ile ilişkili olabilir.

Bu kurs Başlangıç seviyesinden İleri seviyeye kadar tüm seviyelerde mevcuttur.

5.Bire Bir Genel İngilizce için Haftada 20,30 veya 40 ders içeren kurslar

Genel İngilizce’de son derece motive edici, kullanıcı odaklı bir kurs ama aynı zamanda bireysel bir öğrencinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Öğretmenle birlikte, öğrenci takviye ve revizyon gerektiren dil becerilerini ve sistemlerini tanımlayacaktır.

Diğer tüm derslerde olduğu gibi vurgu, İngilizcenin pratik kullanımı üzerinedir ve dil görevleri, İngilizcenin güven ve doğrulukla kullanılacağı iş veya meslek ile ilişkili olabilir.

Bu kurs Başlangıç seviyesinden İleri seviyeye kadar tüm seviyelerde mevcuttur.

İŞ İNGİLİZCE KURSLARI

1.İş İngilizcesi Grubu Haftada 20 ders

Bu kurs öğrencilere İngilizce iletişim becerilerine en hızlı yol sağlar ve iş ile ilgili faaliyetler için İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen meşgul yöneticilerin mesleki görevleri ve işle ilgili durumları etrafında düzenlenir. Pratik ödevler, müşterilerinin çeşitli ilgi alanlarına çekilecek ve dersler, özellikle liderlik, inovasyon ve insan ilişkileri gibi alanlarda öğrencilerin karmaşık bilgi ve uzmanlıklarını ortaya çıkaran derslerdir.Bu dersin ana kavramları kelime dağarcığını, konuşmayı, yazmayı ve sosyal İngilizce’yi güçlendirmeye yardımcı olan konuya dayalı durumları içermektedir. Amacımız, iş adamları tarafından işlerinde kullanılan temel etkileşim modellerine esnek bir yaklaşım sunmaktır. Konuya dayalı öğrenme birimleri, bilgi toplamak, rapor hazırlamak ve sunum hazırlamak, iş görüşmesi yapmak, iş mektupları ve e-postalar yazmak, telefon konuşmaları, karar verme ve problem çözme,iyi ticari İngilizceyi kullanma gibi çok çeşitli iş durumlarını kapsar.New Business Matters, The Business Macmillan Series, English 365, Company to Company, New International Business English, English for Business Studies, Further Ahead, Getting Ahead, Market Leader ve diğer kitaplar gibi çeşitli İş İngilizcesi kitapları kullanılmaktadır.Ayrıca ticari yazışmalar için Oxford Handbook for Commercial Correspondence, E-mail English and Presentatıons in English gibi birçok kitap da mevcuttur.Okuldaki ilk gününüzde, İş İngilizcesi sınıflarının hangi seviyesinin sizin için en iyi olduğuna karar vermemizi sağlayacak bir dil yerleştirme testine sahip olacaksınız.

Operasyon süresi: Tüm yıl boyunca

Seviye: Orta Seviyeden İleri Seviyeye

1 Ders Süresi: 45 Dakika

Haftalık dersler: 20 ders / 15 saat

Sınıfta ortalama öğrenci sayısı: Kış (Ocak – Mayıs ve Eylül – Aralık) 3 öğrenci

Sınıfta ortalama öğrenci sayısı: Yaz (Haziran, Temmuz ve Ağustos) 6 öğrenci

Tüm yıl boyunca sınıftaki en fazla öğrenci sayısı: 8 öğrenci

2.Yoğun İş İngilizcesi Grubu Haftada 30 ders

Yoğun İş İngilizcesi Grubu Haftada 30 ders

Kurs içeriği, haftada ders sayısı hariç İş İngilizcesi kursu ile aynıdır. Bu kurs, İş İngilizcesinde nispeten kısa bir sürede artan bir yeterlilik geliştirmek için daha fazla zaman ayırmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Operasyon süresi: tüm yıl boyunca

Seviye: Orta Seviyeden İleri Seviyeye

1 Ders Süresi: 45 Dakika

Haftalık dersler: 30 ders / 22,5 saat Sınıfta

Ortalama öğrenci sayısı: Kış (Ocak – Mayıs ve Eylül – Aralık) 3 öğrenci

Sınıfta ortalama öğrenci sayısı: Yaz (Haziran, Temmuz ve Ağustos) 6 öğrenci

Tüm yıl boyunca sınıftaki en fazla öğrenci sayısı: 8 öğrenci

Bire Bir İş İngilizcesi Haftada 20, 30, 40 ders Haftalık

İş ingilizcesi kurslarına özel teklif: Bire Bir İş İngilizcesi 20, 30, haftada 40 ders

Bu olumlu öğrenci-öğretmen birebir şansı , derste öğrencinin ihtiyaç duyduğu dil çalışmasını planlarken daha fazla esneklik sağlar. Bu ders, Bankacılık, Finans, Muhasebe, Reklamcılık, İnsan Kaynakları, Yönetim ve Pazarlama gibi meslekleri ile ilgili İş İngilizcesine ihtiyaç duyan öğrenciler için idealdir.

Operasyon süresi: tüm yıl boyunca

Seviye: Orta Seviyeden İleri Seviyeye

1 Ders Süresi: 45 Dakika

Haftalık dersler: 20 ders / 15 saat, 30 ders / 22,5 saat, 40 ders / 30 saat

Genel İngilizce grubu Haftada 20 ders + Bire bir İş İngilizcesi Haftada 10 ders Kombinasyonu

Bu yoğun kurs kursu, İngilizce’nin her seviyesinde (Başlangıç seviyesinden İleri seviyeye kadar) uygun olup  ancak bu, özellikle İngilizce seviyesi orta olan öğrencilerin İngilizce yeterliliklerini geliştirmek ve aynı zamanda İngilizce öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak ve iş dili becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır.Okuldaki ilk gününüzde, Genel İngilizce dersleri grubunun hangi seviyesine ve bire bir İş İngilizcesi eğitiminin sizin için en iyi olduğuna karar vermemizi sağlayacak bir dil yerleştirme testine sahip olacaksınız.

Operasyon süresi: tüm yıl boyunca

Seviye: Başlangıçtan Gelişmişe

1 Ders Süresi: 45 Dakika

Haftalık dersler: 30 ders / 22,5 saat  (Haftada 20 ders / 15 saat Genel İngilizce + 10 ders / haftada 7.5 saat Bir-Bir – Bir İş İngilizcesi)

Genel İngilizce dersi için ortalama öğrenci sayısı: Kış (Ocak – Mayıs ve Eylül – Aralık) 8 öğrenci

Genel İngilizce dersi için ortalama öğrenci sayısı: Yaz (Haziran, Temmuz ve Ağustos) 10 öğrenci

Genel İngilizce için tüm yıl boyunca sınıftaki en fazla öğrenci sayısı: 12 öğrenci

İş İngilizcesi grubu Haftada 20 ders + Bire Bir İş İngilizcesi Haftada 10 veya 20 ders Kombinasyonu

Grup İş İngilizcesi kursu haftada 20 ders ve bire bir özel ders bir arada olan kursumuzdur. Bu, Grup İş İngilizcesi sınıflarını, mevcut zamanlarını en üst düzeye çıkarmak ve grup dersleri sırasında öğrendiklerini güçlendirmek için özel derslerle birleştirmek isteyen öğrenciler için ideal bir derstir. Bire-bir sınıflar boyunca, öğretmen, öğrencinin uygulamaya ihtiyaç duyacağı veya daha fazla açıklama gerektirmesi gereken İş İngilizcesi dilinin belirli alanlarına odaklanabilir. Bu kombinasyon kursu aynı zamanda, Genel İş İngilizcesi becerilerini geliştirmek isteyen ancak daha sonra, Bankacılık, Finans, Muhasebe, Reklamcılık, İnsan Kaynakları, Yönetim ve Pazarlama için İngilizce gibi iş mesleği ile ilgili bire bir eğitime sahip olan öğrenciler için de pratiktir.

Operasyon süresi: tüm yıl boyunca

Seviye: Orta ila İleri Seviye

1 Ders Süresi: 45 Dakika

Haftalık dersler: 30 ders / 22,5 saat   (Haftada 20 ders / 15 saat İş İngilizcesi Grubu + 10 ders / haftada 7.5 saat Bir-Bir – Bir İş İngilizcesi)

Bir İş İngilizcesi Kurşunu bitirdikten sonra, öğrenciler BEC (İş İngilizcesi Sertifikası) Cambridge ESOL Sınavı: BEC On (CEFR Seviye B1), BEC Vantage (CEFR Seviye B2), BEC Yüksek (CEFR Seviye C1) almayı tercih edebilirler. Öğretmeniniz, yeterlilik seviyeniz için hangi seviyenin en uygun olduğunu tavsiye edecektir.

BEC Cambridge ESOL Sınavı hakkında daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:

http://www.cambridgeenglish.org/exams/business-english/

GSE Malta Yurt disi Egitimi Is Ingilizcesi Kursu Ogrencilerimiz derste iken Turkler Maltada

Sınav Hazırlık Kursları (Cambridge ESOL, KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, IBT, TOEIC)

Okulumuz , IELTS, TOEFL IBT, TOEIC ve Cambridge FCE & CAE gibi popular olan sınavları için çok çeşitli hazırlık kursları sunmaktadır. GSE, almak istediğiniz ders sayısına bağlı olarak üç tur sınav hazırlık kursu sunar:

 • Sınav Hazırlığı Grup kursları haftada 20 ders (Temmuz ve Ağustos hariç tüm yıl boyunca geçerlidir)
 • Sınav Hazırlık Grubu kursları haftada 30 ders (Temmuz ve Ağustos hariç tüm yıl boyunca geçerlidir)
 • Kombinasyon Grubu Genel İngilizce Haftada 20 ders + Bire Bir Sınav Hazırlığı (özel ders) Haftada 10 ders (Temmuz ve Ağustos dahil olmak üzere tüm yıl boyunca geçerlidir)

Genel İngilizce + Bire-bir sınav hazırlık kursu kombinasyonu kursu:Hazırlanırken telaffuz, kelime bilgisi ve dilbilgisi gibi genel İngilizce becerilerini (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) geliştirmek isteyen öğrenciler ve özellikle daha düşük seviyede olan öğrenciler için idealdir

Sınav hazırlık grup kursları için grup başına maksimum boyut, sınıf başına 8 öğrencidir. Her dersin süresi 45 dakikadır.

Öğrencinin sınav sonunda Malta’da oturmak istemesi durumunda akademik personelimiz kayıt işlemine yardımcı olur ve öğrencinin başvuru formunu doldurmasına yardımcı olur. Öğrencinin Malta’ya gelmeden önce sınav tarihine çoktan karar vermiş olması ve kursu bitirdikten sonra sınava girmeyi planlaması durumunda, başvuru formunu sınav merkezine gönderebilmemiz için, personelin rezervasyon sırasında sınav başvuru formuna ihtiyacı olacaktır. # Personelimiz öğrenciye rehberlik edecek ve başvuru işleminde yardımcı olacak ve gerekli tüm bilgileri e-posta ile sağlayacaktır.

GSE Malta Ingilizce Kursu Yurt disi Egitimi Sinavlara Hazirlik Kursu(IELTS,Cambridge vb.) Ogrencimiz kurs bitiminde sertifikasini alirken

Profesyonel İngilizce Kursları

Bu kurslar, çok çeşitli iş aktivitelerinde İngilizceyi kullanmalarına yardımcı olan, özenle yapılandırılmış bir programa değer veren profesyonellere bir fırsat sunmaktadır. Öğrencilere, mesleki yaşamlarına doğrudan bağlı olan dil görevleri atanır. Bunlar Hukuk, Bilgi Teknolojisi, Tıp, Bilim, Mühendislik, Petrol ve Gaz, Mimarlık, Havacılık, Havacılık, Turizm ve Ağırlama, Gazetecilik ve diğerleridir. Temel olarak, ders, öğrencinin sahip olduğu konuyla ilgili bilginin, İngilizce kullanımında daha fazla yetkinliğe olan gereksinimlerini birleştirecektir. Bire bir öğretim veya grup dersleri için özel olarak seçilmiş öğretmenlerimiz, öğrencinin ilgi alanı için ilgili bilgi ve öğretim becerilerine sahip olacaktır. Bu kurslar, kariyerinizde güvenle kullanabileceğiniz uygun İngilizce seviyesine ulaşmanıza yardımcı olacaktır. ESP kursları, Genel İngilizce Kursları, İş İngilizcesi Kursları veya başka bir kursla birlikte alınabilir.

Eğitim ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, kişisel gelişim arayışında ciddi bir öğretmen veya ne olursa olsun, özenle yapılandırılmış ve ciddi olarak düşünülmüş öğretmen eğitimi programlarımızda profesyonel bir şey bulacağınızdan eminiz. Metodoloji açısından, öğretmen eğitimi kurslarımızdaki katılımcılar, açık öğretim ve doğrudan öğretmen katılımının bir kombinasyonundan yararlanabilirler. Bir çalıştayın formatının ardından, oturumlar:

 • Devam etmekte olan grup tartışması ve katılımcıların kendi deneyimlerini paylaşmalarına ve paylaşmaya değer olduklarını düşündükleri fikir alışverişinde bulunma fırsatlarına sahip olan etkileşimli etkileşimli etkileşimli interaktif eğitim;
 • Öğretim yaklaşımlarının, ders planlamasının ve materyal tasarımının sunumunda gösterici;
 • Sınıfta sunulan fikirlerin bazılarını denemek için pratik ve uygulamalı olarak, katılımcıların kendileri ile somut bir şey alabilmeleri (belirli bir teknik, belirli bir aktivite, ders planlarını genel bir şekilde planlama veya kaynakların uyarlanması, vb.)
 • Doğada deneyim sahibi olmaları, böylece katılımcıların öğrenim perspektifinden daha iyi konumlandırılacakları, sunulan ve tanıtılan içeriği (metodolojiler, öğretim stilleri, ders planları vb.) ilk elden deneyimleyebilmeleri için;
 • Kişisel yansıma, öğretim pratiği, ders gözlemleri ve akran geribildirimi fırsatları ile değerlendirme. Öğretmen Eğitim Kurslarımız hakkında tam kurs bilgisi için: GSE Öğretmen Eğitimi Programları Tüm Detaylar ve Fiyatlar

50+ Programı

50+ Kursu, Malta’da keyifli bir tatilin keyfini çıkarırken elli yılı aşkın süredir İngilizce’yi geliştirmek isteyen yetişkinler için ideal bir seçimdir. Kurs, temel olarak, Konuşma İngilizcesi uygulaması etrafında biçimlendirilmiştir; Ancak sohbet üzerindeki vurgu, organik olarak Akdeniz toplumunun tarihi ve kültürüyle bağlantılıdır. Malta’da yaşam, İngilizce konuşan bir ortamda, dükkanlar, bankalar, restoranlar, tiyatrolar, sinemalar, müzeler ve oteller dahil olmak üzere İngilizce kullanımını geliştirir. Bu nedenle, 50+ öğrencimizin gezintiler, tarihi yerlere ziyaretler, müze gösterileri ve İngilizce bilgisini genişleten  ve onları renkli tarih ve Akdeniz hayat tarzına tanıtmak isteyen yıllık festivaller gibi müze ve etkinliklere katılması oldukça yaygındır.Aşağıdaki programlar, bizimle İngilizce’yi öğrenirken size Malta’nın en iyisini göstermek için tam bir eğlence / kültürel etkinlik programı içermektedir.

Operasyon süresi:

Karnaval paketi

Paskalya Paketi

Notte Bianca Sonbahar Paketi

Noel ve Yılbaşı Paket

Her dönem için kurslar, konaklama seçenekleri ve tam sosyal program içinGSE 50+ English Programme görüntülemek üzere burayı tıklayabilirsiniz.

GSE Malta Yurt Disi Egitimi Dil Okulu Ingilizce Kursu 50+Program ogrencileri derste iken

Ebeveyn ve Çocuk / Aile Programı

Ebeveynlerin Malta ve Gozo’ya İngilizce dil gezileriyle çocuklarııyla katılmayı tercih etmelerini yadsınamaz bir gerçektir. Tam da bu nedenle, bir aile işletmesi olan okulumuz ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte İngilizce öğrenmeleri için esnek ve keyifli bir konaklama sağlayan , küçük çocuklarını yanlarında getirmelerine olanak tanıyan bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Bireysel bir ailenin veya bir ebeveynin ve çocuğun  özel gereksinimlerini dikkate alarak çeşitli çekici olanaklar sunar. Ebeveynler için özel dersler ve ebeveynler için grup kursları ya da ebeveynler için İngilizce kursları takip edilirken çocuklar için boş zaman aktiviteleri birer örnektir.Ebeveynler derslere katılırken, aynı zamanda çok küçük çocuklar için kreş hizmetleri de mevcuttur.. Üstelik, 13 yasından küçük çocuklar için, aileleri tarafından eşlik edildiğinde, okulumuz (okulun hemen yanında bulunan) yarım pansiyon konaklama (kahvaltı ve öğle yemeği) hizmeti  sunmaktadır.

Gateway okulu ve yurdu olarak tam donanımlı ücretsiz Wi-Fi, aileler iş, arkadaş ve akrabaları ile kendi odalarının konforunda kalabilecekleri bi ortam sunar. Okulumuz mükemmellik hizmetine adanmıştır çünkü aile değerleri misyonumuzun kalbinde yer almaktadır. Okul yurdumuzun dışında, okuldan yürüyerek 5 ila 10 dakika, okulun yakınında mutfaklı daireler ve St Julian’s ve Slieama’da üç, dört ve beş yıldızlı bir konaklama seçeneği de dahil çocuklarla seyahat eden aileler için aile yanında konaklama hizmeti sunuyoruz.

Tüm yıl boyunca 4 ila 12 yaş arası çocuklar Haftada 20 veya 30 ders seçeneklerini kullanılabilir. Ebeveynler, standart yetişkin öğrenim ücretini ve konaklama ücretlerini (bu web sitesindeki fiyatlar bölümüne bakınız) öderken, çocuklar Genç Öğrenci Programı ve Konaklama ücretlerini öderler (ayrıca bu web sitesindeki fiyatlar bölümüne de bakınız). Ebeveynlerimiz de ders almadan, konaklama yerlerinde (okul yurdu, aile yani konaklama, mutfaklı daireler veya otel) kalabilirler.

GSE Malta Dil Okulu Yurt disi egitimi Ebeveyn ve Cocuk Aile Programi ogrencilerimizle

 13-17 Yaşları Arasındaki öğrenciler için Genç İngilizce Programı(Bireysel&Grup)

Okulumuz 13-17 yaşları arasındaki öğrencileri için bütün yıl boyunca katılabilecekleri programlar sunar Grup programları ve grup programlarının yanısıra grup olarak seyahat etmeyi tercih etmeyen bireysel öğrenciler için hazırlanmıştır.Yurt konaklaması seçeneği ile bunun yanı okula yürüme mesafesinde aile yani konaklama seçeneği sunulmaktadır.( Çocuk yurdu lokasyonu sahilden 50,Malta şu parkı olan Splash&Fun’a 100 metre mesafede, tam pansiyon ve özel banyo seçeneği ile)

GSE ayrıca öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri sosyal etkinlik programları sunar. . Boş zaman aktiviteleri, tarihi mekanlara ziyaretler, plaj aktiviteleri, spor aktiviteleri, şu sporları gibi aktiviteler ve genç öğrencilerin İngilizce dil deneyimini unutulmaz kılacak diğer birçok gezi sunar.

GSE Malta Dil Okulu Yurt disi egitimi Genc Pogrami ogrencilerimizle Sliema gezisinde iken Turkler Maltada

Staj programları ve işe yerleştirmeler

GSE, İngilizce derslerini ücretsiz staj programı veya iş yerleştirme ile birleştirmek isteyen öğrenciler için İngilizce artı iş yerleştirme ve staj programları sunmaktadır. Malta’ya seyahat etmek ve İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler arasında çok popüler hale gelen bir programa katılmak isteyen gruplara ve bireylere hizmet vermekte ve aynı zamanda işyerindeki bir çevrede sınıf içinde dil dışında pratik yapmakta ve kariyerleri için yardımcı olmaktadır.

Otel işletmeciliği, catering, sağlık, yönetim, bilişim teknolojileri, mühendislik, eğlence, mimarlık, muhasebe, moda ve tasarım, eğitim, gazetecilik, medya iletişimi vb. dahil olmak üzere turizm ve otelcilik gibi çok çeşitli sektörlerde iş yerleşimleri sunuyoruz.

İşyeri yerleştirme programlarımız hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: [email protected]  Ayrıca bireyler ve gruplar için özel programlar da sağlayabiliriz.

İngilizce&Diğer Kurslar

İngilizce +  programlar, İngilizce çalışmasını kendi seçtikleri bir eğlence veya kültürel etkinlikle birleştirmek isteyen gençler ve yetişkinler için idealdir. Örneğin, İngilizce derslerine katılmak ve daha sonra golf, tenis ya da tüplü dalış gibi sporlara katılmak mümkündür. Bir başka olasılık da, İngilizce çalışmasını Malta Adaları’nın tarihi ve folklorü ile ilgili bir kültürel programla harmanlayan bir kursa devam etmektir.

Bu tür İngilizce ve daha fazla kurslar, Malta adalarının en sevdikleri spor ya da boş zaman aktivitelerinde kendilerini şımartmak için en iyi fırsatı sunduğunu bilerek, İngilizce öğrenmelerine bir anlam katmak isteyen öğrencilere hitap edeceklerdir. İngilizce’deki gereksinimleriniz, sonuç olarak, hayatın zevkleri ve sevinçleriyle ve dolayısıyla zaman ve paranız için iyi bir değerle mutlu bir şekilde birleştirilir.

Bazı ingilizce ve diğer kurslar şu şekildedir;

 • İngilizce+Golf
 • İngiliçe +Dalış
 • İngilizce+Tenis
 • İngilize+Yelkencilik
 • İngilizce+Kültür
 • İngilizce+Tarih
 • İngilizce+Sporlar
 • İngilizce+Rüzgar Sörfü

GSE Malta Dil Okulu YurtDisi egitimi Sosyal Programlari Ogrencilerimizle futbol Maci etkinligi cikisinda Turkler Malta'da

Yurtdisi egitim: Malta GSE KONAKLAMA buraya TIKLAYIN