Akdeniz’deki mükemmel ingilizce dil öğrenme hedefiniz olarak malta ve ideal ingilizce dil okulunuzu nasıl seçeceğinizle ilgili ipuçları


AKDENİZ’DEKİ MÜKEMMEL İNGİLİZCE DİL ÖĞRENME HEDEFİNİZ OLARAK MALTA VE İDEAL İNGİLİZCE DİL OKULUNUZU NASIL SEÇECEĞİNİZLE İLGİLİ İPUÇLARI.

Mükemmel bir İngilizce öğrenme hedefi olarak Malta, İngilizcenin resmi bir dil olması ve Malta adalarının 1964’te bağımsızlığını kazanmasına kadar yaklaşık 200 yıldır İngiliz kolonisi olması nedeniyle artan bir üne sahiptir Yıllar boyunca, yerel İngilizce öğretmenliği endüstrisi ‘çoğunlukla yaz’  uygulamalarından başlayıp, yüksek akademik İngilizce standartlarına sahip, tüm yeni İngilizce dil okullarının kurulmasını ve diğer birçok İngilizce dil okulunun gelişimini görerek, yıl boyunca süren bir faaliyet merkezine dönüşmüştür. Malta’da  İngilizce dil okulları ve diger okullar buyumeye devam etmektedır. Öğrenci kaynagi olarak  İtalya, Almanya, Fransa, Avusturya ve İspanya gibi geleneksel pazarlarla artmaya devam ederken, Orta ve Doğu Avrupa, Asya ve Latin Amerika gibi diğer yeni pazarlardan gelen öğrencilerle ile bu hız devam etmektedir Günümüzde Malta, sadece farklı kıtalardan farklı milletlerden ve kültürlerden oluşan  yapiya değil, aynı zamanda 4 ila 12 yaş arasındaki küçük çocuklardan baslayip 50 ve uzerindeki olgun insanlara kadar çok geniş bir yaş aralığına hitap etmektedir. Endüstrinin başlangıç ​​yıllarında Malta, İngilizce öğrenimini Akdeniz tatili ile birleştiren bir “yaz eğlencesi” hedefi olarak gorulen gençler arasında popülerdi. Bununla birlikte, geçtiğimiz on yıl boyunca Malta yıl boyunca yoğun olmaya devam etmekte olup, mevsim boyunca  çeşitli yaş grupların adeta gozunu kamastirmaktadir. Kış mevsimindeki düşük aylarda, özellikle çocuklu seyahat eden aileler de dahil olmak üzere her yaştan yetişkinler arasında popüler olan Malta, Paskalya tatili ve yaz donemleri icin guzel seçimdir. Adadaki pek çok İngilizce okulundan dolayi Malta’ya İngilizce dil öğrenme gezisi planlayan öğrenciler seçim yapmakta zorlanabilirler. Oğrenciler için mevcut olan bu geniş seçenekler, mükemmel dil okuluna ihtiyaç duyulduğu zaman bunun hangi okul olacagina karar vermek zor olabilir.

malta st julians de yetişkinler için ingilizce kursları Gateway School of English GSE

GSE’de 17 yıllık tecrübemiz, öğrencilerimiz tarafından devam eden soru, talep ve hizmetlerimizi geliştirme ve öğrencilerimizin beklentilerini karşılama konusundaki taahhüdümüz, özverili personelimiz sayesinde doğru karar vermenize yardımcı olacak 7 ipucu bulduk eger Malta’ya bu yil bir dil ogrenme turunu listenize eklediyseniz !

1. Öncelikle, size en uygun ortamın yerini ve türünü düşünmeniz gerekir.Hareketli ve eglence dolu St Julian’s veya San Gwann kasabasına yakin olmanin yaninda sakin bir yerleşim bölgesinde olmak, yatakta geçirdiğiniz süre boyunca huzur ve sükunetin tadını çıkarmak, gürültüden ve kirlilikten  uzak olmak mı istiyorsunuz?  Öyleyse, İngilizce GSE Okulu sizin için mükemmel bir yerdir. Okul ve konut çevresinde geniş açık alanlarımız var, St Julian Körfezi ve Spinola (İş / Alışveriş Merkezi, Süpermarket ve St Julian’ın Manouche ve The Carob Tree Food Court adındaki ünlü Fransız kafeteryasına sadece 12 dakikalık yürüme mesafesindeyiz). Okulumuz  temiz ve huzurlu bir ortaminda bulunmak, dinlenmek ve ders çalışmak isteyen öğrenciler için ideal ortamin yaninda, 5 dakikalık bir otobüs yolculuğu veya okuldan / 15 dakikalık bir yürüyüşle eglencenin kalbi Paceville semtine ulasabilirsiniz. GSE’de öğrencileri daima okul kampüsü dışına çıkmaya teşvik ediyoruz ve çevrelerini keşfetmenin önemini vurguluyoruz, İngilizce pratik yapabilmeleri için ideal olarak sınıfta tanıştıkları yabancı ülkelerden yeni arkadaşlarla birlikte, güzel adalarımızı birlikte keşfe cikabiliyoruz. Öyleyse, gercek ehli kisilerden ülkenin gerçek lezzetini tatmak istiyorsanız, toplu taşıma, turistik yerler, restoranlar, alışveriş merkezleri, plajlar, gece hayatı alanları vb. sorularinizi bize sorabilirsiniz. Spinola Körfezi otobüsler için bir merkezdir ve adanın Kuzey / Kuzeybatısındaki herhangi bir otobüse doğrudan binebilirsiniz (çoğunlukla Mellieha Körfezi, Paradise Körfezi, Ghajn Tuffieha, Golden Körfezi gibi popüler kumsallara gitmek veya  Gozo feribotlarina götürmek için binebilirsiniz (Gozo Malta’nın sevimli kardeş adası) veya Liman bölgesindeki şehirlere gidebilirsiniz : Sliema, Gzira, Valletta, Floriana ve Msida vb. Ayrica Başkent Valletta, Spinola Korfezinden otobüsle sadece 20 ila 30 dakika uzaklıktadır. Spinola Körfezi bölgesinden direkt hat otobüslerin yanı sıra, turistik merkez olması nedeniyle diger otobüsleri de sık görebiliriz.

GSE Malta özel fiyat ingilizce kursları malta st julians

2. Okul atmosferi en az yerleşim yeri kadar önemlidir. Size bireysel ilgi göstermenin yaninda, okul personelinin samimi ortamin sizin beklentilerinizden daha fazlasini karsilamasini istemez misiniz? GSE, 120 öğrenci kapasiteli küçük ve orta ölçekli bir okul olarak kabul edilir ve yıl boyunca her zaman en az 50 öğrenci bulabilirsiniz. Gelmeye karar verdiğinizde, GSE’de birçok yeni arkadaş edineceğinizden emin olun!

3. Dersten sonra sınıf arkadaşlarınizla dışarı çıkmayı ve ilgi çekici yerleri ziyaret etmeyi ya da sohbet etmek için bir kahve içmeyi seven  bir insan mısınız?Önerimiz şu şekildedir: (a) karma yapidan oluşan bir okulu ve dersleri seçmek – GSE’de bu, İngilizce dersini bu uygulamamız için size maksimum fırsat verdiginden, yılın herhangi bir zamanında her sınıfta garanti verecek sekilde emin olabilirsiniz; (b) diğer öğrencilerle kaynasmak için ideal ortamı ve fırsatları sunan yerleri tercih etmek – (GSE Malta’da kaldığınız süre boyunca kaydolabileceğiniz öğleden sonra, akşam ve hafta sonu sosyal etkinlikler-partiler düzenler)

4. Bu okulun diğer öğrencileriyle okul yakın bir yerde(rezidans) veya belki de Maltalı bir ailenin yanında(Host  Family) kalmak ister misiniz? GSE’nin kampüs içi konaklama yerleri okulun hemen yanındadır  kahvaltı dahil secenekler veya öğrencilerin kendi yemeklerini pişirebilecekleri, öğle ve akşam yemeklerinde diğer öğrencilerle tanışabilecekleri yepyeni bir ortak mutfağa sahibiz. ve çamaşırlarını yıkayabilecekleri bir çamaşırhane. Kendin yapmak istiyorsan neden olmasin! Ayrıca, GSE ev sahibi aileler için en iyi alanlardan birine yer sahiptir ve ev sahibi ailelerin% 90’ı okula 15 dakikadan daha az yürüme mesafesindedir. Aslında mahallemiz olan, St Julian’s ve Sliema İngilizce dil okulları tarafından bölgemizdeki aileleri olan öğrencilere ev sahipliği yapmak için kullanılıyor, çünkü San Gwann’da(okulun bulundugu yer) cok fazla sayıda ogrencilere yardimci olan ve bir aile gibi davranan ev sahibi aile var. GSE, San Gwann ve St Julian arasında yer almaktadır, bu yüzden size her iki tarafin en iyisini(rahatligi ve eglenceyi) sunabiliriz.

5. Gereksinimlerinize en uygun çalışma kursu hakkında dikkatlice düşünün. Kararınız, neden İngilizce’yi öğrenmek istediğinize bağlı olabilir. Gelecekte başka bir ülkede okumayı planlıyor musun? Akademik Amaçlı İngilizce ve İngilizce sınav kursları veya Sınava Hazırlık Kursları gibi kurslara yonelik olabilir. Ya da belki de işiniz geregi sık sık iletişim (yazılı veya sözlü) ve başka bir ülkeden insanlarla iş ağı mi gerektiriyor? Bu durumda bir İş İngilizcesi kursuna kursuna ihtiyacınız olacak (GSE’de çok iyi fiyat tekliflerimiz var!)… Ya da Tıp alanında çalışıyorsanız Tıp İngilizcesi, hava trafik kontrolörleri için, kabin görevlisi veya pilotlar icin Havacılık İngilizcesi, avukat veya noter iseniz Hukuk İngilizcesi, Mühendislik İngilizcesi ve diğer birçok secenek…Mesleğinizle ilgili konularda ders hazırlarken ekstra puan kazandiracak özel ve deneyimli öğretmenlerimiz var, böylece konuşulan ve İngilizce’yi geliştirmenin yanı sıra işyerinizde veya konferans / seminerlerde uluslararası bir izleyici kitlesine sunumlar hazirlayabilecek potansiyele sahip olabilirsiniz. GSE’de çocuklarıyla seyahat etmek isteyen ebeveynler için aile programları da sunuyoruz. Ebeveynler, yetişkinlere yönelik cocuklariyla birlikte bir kurs alabilmekte ya da çocuklar GSE’de ders alırken, kurs almadan sadece çocuklarına eşlik edebilmektedir. Malta aileler için mükemmel bir durak. Ayrıca Erasmus artı tarafından finanse edilen öğretmen eğitimi kursları da sunuyoruz.

6. Yoksa sadece Malta adalarını keşfederek ve yeni arkadaşlar edinerek mi İngilizceni tazelemek istiyorsun? O zaman bir dilin günlük kullanımı için gerekli olan konuşma becerilerini hedefleyen ‘çok amaçlı’ İngilizce ve konuşma derslerinin birleşiminden oluşan bir Genel veya Yoğun İngilizce Kursu seçebilirsin. Kasım, Aralık, Ocak ve Şubat aylarında GSE, Genel İngilizce rezervasyon yaptıran öğrenciler için Yoğun İngilizce’ye ücretsiz yükseltme olanağı sunar – böylece 20 ders ödersiniz ve 30 ders alırsınız, bu da haftada 10 ekstra BEDAVA ders demektir. Genel İngilizce derslerinde Malta gibi İngilizce konuşulan bir varış yerindeki İngilizce dil okulunda okuyorsanız kelime, pratik dilbilgisi ve telaffuz gibi dil sistemleri de dahil olmak üzere konuşma, dinleme, okuma ve yazma gibi 4 dil becerisini kapsar. Konuşma dersleri sırasında (Yoğun kursun bir parçası olarak), dersler konuşma becerisine odaklanır ve öğrencileri teşvik etmek ve kendi dilini kullanarak kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamak için çeşitli ilginç konuşma konuları olusturulur. GSE’de, vurgulamanın konuştuğu dil öğretimi için iletişimsel yaklaşımı kullanıyoruz, çünkü deneyimlerimizden birçok öğrencinin daha geleneksel öğretim yöntemleri kullandığını ve ilginc bir sürü dilbilgisi kurallarını bildiğini farkindayiz, ancak ogrenciler su anda bu kurallari uygulayamıyor ve etkili bir şekilde kullanamiyor. Tüm Genel İngilizce derslerimizde öğrenci-öğrenci etkileşimini teşvik ediyoruz, böylece öğrenciler konuşmalarını pratige dokebiliyorlar. Ogrencinin derste konusmasi kendileri icin daha iyi!

7. Dersliklerde çok çeşitli milletlerden oluşan bir okul seçin. Farklı ülkelerden birçok öğrencinin katıldığı uluslararası bir ortam, İngilizce deneyiminizi geliştirdiği ve sizi her zaman İngilizce konuşmaya teşvik ettiği için önemlidir. GSE’de herhangi bir zamanda diliminde en az 15 farklı milletten oluşan mukemmel bir karışımımız var. Dünyanın her yerinden arkadaş edeceğinizi garanti ediyoruz! Şu anda (Ocak 2019’da olduğu gibi), Japonya, Türkiye, Kolombiya, Paraguay, Brezilya, Ukrayna, Rusya, Çek Cumhuriyeti, İtalya, Almanya, Belarus, İspanya, Arjantin, Fransa, Peru, Şili, Slovakya ve Bulgaristan’dan öğrencilerimiz var.

GSE Gateway School of English ingilizce okul malta en iyi fiyatlar

Dikkate alınması gereken diğer ipuçları… Dil okullarının farklı boyutlarda sınıfları olduğunu düşünün. Genel olarak konuşmak gerekirse, sınıf ne kadar küçükse (içinde o kadar az insan olur) o kadar iyidir, çünkü öğretmenin size kişisel olarak yardim etmesi için daha fazla zamanı olacaktır. Olumlu ve motive edici öğretmenler, herhangi bir iyi dil okulunda bir zorunluluktur. GSE’de maksimum grup büyüklüğü sınıf başına 12, düşük sezondaki ortalama grup büyüklüğü ise sınıf başına 8 ila 10’dur. Tüm öğretmenlerimiz öğrenmeye elverişli, keyifli bir atmosfer yaratacagindan emin olabilirsiniz. Kursun ne kadar sürmesini istiyorsunuz? Bu, işinizden cikis saaatine veya okuldan ne kadar süre ayrılabileceğinize veya kursun ücretine bağlı olabilir. Kalış süreniz ve kursunuzun süresine karar vermeniz de ayrica  önemlidir.

Oncelikli hedef olarak başlangıç ​​tarihi ve bitiş tarihi belirleyin. GSE’de sadece bir haftalık bir kursa rezervasyon yapan ya da 24 hafta ile 52 hafta arasinda bir sure icin kayit yapan öğrencilere sahibiz. Bundan dolayi fiyatlar kursun süresine ve konaklama durumunda kalış süresine bağlıdır. GSE’de 24 haftalık bir Genel İngilizce kursu haftada sadece 75 Euro tutarındadır.  Bir okulun gerçekte nasıl bir şey olduğunu bilmek istiyorsanız, daha önce orada okuyan öğrencilere sormanız en iyi fikirdir. Okulumuzun web sitesindeki öğrencilerden gelen referansları inceleyin. Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Linkedin ve diğer sosyal medya sitelerine göz atın çünkü okulun neye benzediği ile ilgili bir anlık görüntülerden ilgili ipuclari alabilirsiniz. GSE’de düzenli olarak sosyal medya sitelerimizi koruyoruz ve öğrencilere, sınıflara ve serbest zaman etkinliklerine göre haftalık fotoğraflar yüklüyoruz. Sosyal medya platformlarının okulun kendisi kadar önemli olduğuna ve Gateway GSE İngilizce Okulu’ndaki hayatı gösteren gerçek fotoğraf ve videolarla canlı tutulması gerektiğine inanıyoruz. Bu, öğrencilerin bizimle rezervasyon yapmadan önce bilinçli bir karar vermelerini sağlar. Bu nedenle, bizimle çalışmayı seçtiklerinde ne bekleyeceklerini bilecekler. Seyahatiniz sırasında yüzme, jet ski veya binicilik gibi belirli bir spora veya aktiviteye katılmak istiyorsanız, o etkinlik için yılın doğru zamanında seyahat ettiğinizden emin olun. Unutma, Kuzey Yarımküre’de kış, Güney Yarımküre’de kis mevsiminin tam tersidir ve Malta’nın ılık ve keyifli kışları bunun yaninda çok sıcak yazları vardır. Aslında Malta kişisel tercihine bağlı olarak neredeyse herkes için ideal bir mevsime sahip.    Seçimini tamamladiysan,seyehate baslaman sana iyi gelecektir. Aklınıza gelebilecek tüm sorularınız için okula bir e-posta gönderebilirsin… Başvuru formunuzu doldurun… Uçak biletinizi alın ve en sonunda bavulunuzu hazırlayın. GSE Yönetici kadrosu çok caliskan, samimi ve güvenilirdir. Hızlı bir şekilde rezervasyon yaptırmadan önce öğrencilerimizden gelen e-postaları her zaman yanıtlıyor, öğrencilerin doğru seçimi yapmaları için net ve doğru bilgiler veriyoruz. Geliş Öncesi bilgi rehberimiz aynı zamanda çok kapsamlı bir sekilde öğrencilerin GSE’deki konaklamalarına hazırlanmalarına yardımcı olur. Bu rehberde öğrenciler okulumuzun talimatlarını, okulun ilk günü için zaman çizelgesini, çevrimiçi yerleştirme sınavının bağlantısını ya da linkini, Malta hakkında genel bilgileri ve diğer yararlı önerileri bulabilirler. Bu ipuçlarının sizin için doğru okulu seçmenize yardımcı olacağını umar ve nerede olursanız olun başarılı bir İngilizce dil seyahat deneyimi dileriz. Seçtiğiniz okul ya da varış noktası ne olursa olsun, yabancı bir ülkede yapılacak olan bir dil gezisi, hayatınızın geri kalanında yaşamaya devam edecek bir deneyim olacaktır. Guzel tercihler icin Bol sanslar!